icon

Maxthon Tarayıcı

5.2.3.3248

5.0

2

Android üzerindeki en güvenli ve güçlü tarayıcı

150.4k

Bu uygulamayı oyla

Maxthon Web Browser, Maxthon'ın PC versiyonunda bulunan tüm özellikleri telefonunuzun ya da tabletinizin dokunmatik ekranından kullanmanıza izin veren, Android cihazlar için geliştirilmiş bir web tarayıcısıdır.

Maxthon Web Browser üzerindeki ilk ve en önemli özellik masaüstü tarayıcınızla uygulamanızı eş zamanlamanıza izin vermesidir. Bu şekilde tüm favorilerinize her an erişebilirsiniz. Buna ek olarak, çok fazla değişimden hoşlanmayan kişiler için geleneksel yüzeyi de içeren farklı yüzeyler arasından seçim yapabilirsiniz.

Masaüstü versiyonunda olduğu gibi, uygulama çeşitli kısayollara sahiptir. Farklı eylemler gerçekleştirmek için ekranda parmağınızı kaydırarak farklı şekiller yapabilirsiniz, ki bu da her şeyi hızlandırır.

Maxthon Web Browser'da yer alan daha ilgi çekici seçenekler arasında sekmeli tarama, güçlü indirme yöneticisi ve farklı ayarlanabilir seçenekler vardır. Maxthon Web Browser kullanımı kolay ve basit bir tarayıcıdır, ve bu uygulama sayesinde, kullanıcıları artık onu Android cihazlarında kullanmaya devam edebilirler.
Uptodown X